Mūsų partneriai:

Borga
SMA
Ruukki
Bud Mat Steel Service
Pruszynski
Toode

Pakabinamos lubos

Užsiimame pakabinamų lubų didmenine ir mažmenine prekyba.

Esame garantuoti savo produkcijos kokybe. Visą savo produkciją importuojame iš ES šalių, todėl išvengiame tarpininkų ir galime palaikyti žemas kainas rinkoje. 

 

Skaityti daugiau...

Lubų plokščių techniniai duomenys (Medis)

Jokia kita statybinė medžiaga neturi tokio ryšio su gamta, kaip medis. Juo labiau stebina jo statybinės - fizikinės  savybės.  Šių  priežasčių  AMF  pakako, kad į savo gaminių programą būtų įtraukta medžio plaušo lubų plokštė. Lubų plokštė pagaminta iš medžio plaušo surišto tarpusavyje  baltu arba pilku cementu,  pasižymi  puikiomis  fizikinėmis  ir  akustinėmis savybėmis.

 

Skaityti daugiau...

Lubų plokščių techniniai duomenys (Gipsas)

Gipsas priskiriamas vienai  seniausių  statybinių medžiagų ,kuri savo naraliu baltumu jau seniai žinomas žmonijai. AMF kompanija sukūrė naujo dizaino tendencijos plokštes, tokios kaip SYMETRA seriją su tolygiai išdėstytomis apvaliomis arba kvadratinėmis skylutėmis.

 

Skaityti daugiau...

Lubų plokščių techniniai duomenys (Akustika)

Optimalios akustikos sukūrimas  tapo statybine  užduotimi. Priklausomai nuo patalpos naudojimo paskirties, luboms taikomi skirtingi reikalavimai. Todėl AMF lubų AKUSTIKA gaminiuose  naudojamas  išilginis  garso  slopinimas ir  garso  absorbcija. Lubos veikia kaip garso  reguliatorius.Tokiu būdu lubų  konstrukcija  tiesiogiai  paveikia  akustinę patalpos aplinką bei jūsų savijautą.

 

Skaityti daugiau...